Forum Forum Europeistyki Strona Główna Forum Europeistyki
Forum potoku europeistyki
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zakupy online
Idź do strony 1, 2, 3 ... 43, 44, 45  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Europeistyki Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lisica



Dołączył: 22 Wrz 2017
Posty: 20

PostWysłany: Pon Paź 02, 2017 02:43    Temat postu: Zakupy online Odpowiedz z cytatem

Lubicie zakupy przez internet? ja tam lubię bo są bardzo wygodne i mogę w dowolnej chwili przejrzeć produkty. Np. ostatnio bardzo spodobały mi się tommy hilfiger koszule damskie Nigdzie w Polsce nie mogłam ich znaleźć dopiero zakupiłam je jakiś czas temu na aukcji allegro sklepu nymstyle. Jestem z nich bardzo zadowolona bo nikt inny nie ma takich
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Paź 02, 2017 02:43    Temat postu:

Powrót do góry
Nessa



Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 13

PostWysłany: Pią Paź 13, 2017 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja poluje na telefon. Zamówię go oczywiście online.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nessa



Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 13

PostWysłany: Czw Paź 26, 2017 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strasznie drogo w tym sklepie
-----------------
www.meridiasprzedam.plom.pl/leki-na-odchudzanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lexa



Dołączył: 24 Maj 2019
Posty: 44

PostWysłany: Pią Maj 24, 2019 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej moi drodzy, a czy ktoś z was kupował już może proszek do wybielania zębów, chodzi mi o taki z aktywnym węglem? Słyszałam ostatnio sporo pozytywnych opinii na temat coco glam. Ponoć bardzo szybko dzięki niemu można przywrócić biel swoim zębom. Produkt jest w dodatku naturalny i bezpieczny. Czy ktoś z was go może stosował?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamovo



Dołączył: 24 Sie 2019
Posty: 237

PostWysłany: Wto Wrz 03, 2019 08:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze powiedziawszy ostatnie moje zakupy to były tonery do drukarek canon parę tygodni temu więc jak możecie się domyślić jakoś nie często wchodzę na strony sklepów internetowych. Głównie dlatego, że nigdy nie wydawałem niepotrzebnie pieniędzy i wiele potrafię sobie odmówić jednak no jak już coś trzeba kupić to wtedy nie mam z tym żadnego problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wika30



Dołączył: 25 Sie 2016
Posty: 42

PostWysłany: Sob Paź 26, 2019 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja własnie poszukuje różnego rodzaju akcesoriów to rzęs. Chodzi mi o oczywiście o sztuczne rzęsy Smile Chciałabym zasięgnąć opinii.. Może któraś z was kupowała na przykład tutaj - https://www.poshlashes.com/pl,pesety-do-rzes.html. czy akcesoria i produkty są tam wysokiej jakości? Miałyście jakieś doświadczenia w tym temacie? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicja87



Dołączył: 18 Lis 2019
Posty: 18

PostWysłany: Czw Lis 28, 2019 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno chciałam znaleźć dużo informacji na ten wątek w necie i znalazłam stronę - http://xiaomiforsale.pl , gdzie odszukałam to co chciałam znaleźć. Bardzo dużo ciekawych info można się nauczyć z tej strony. Gorąco rekomenduję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Beti28



Dołączył: 20 Gru 2019
Posty: 7

PostWysłany: Pią Gru 20, 2019 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chciałbyś się doedukować na owy temat więcej to rekomenduję zajrzeć sobie na blog - http://akcesoria-gastro.pl . W mojej ocenie w tym miejscu odnajdziesz najbardziej interesujące info odnośnie owego problemu. Według mnie centrum rzetelnej wiedzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maxmichal



Dołączył: 28 Lip 2019
Posty: 25

PostWysłany: Wto Sty 28, 2020 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam mam jedno pytanko do was. Czy jest sens kupować wymienne części do podgrzewaczy do parówek? Chyba od tygodnia się nad tym zastanawiam. Od niedawna jestem w branży i chciałbym wiedzieć co i jak. Bardzo chętnie wysłucham waszych opini na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamovo



Dołączył: 24 Sie 2019
Posty: 237

PostWysłany: Wto Sty 28, 2020 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do zakupów online to ja się zastanawiam, bo pobrałem ze strony https://www.instalki.pl/programy/download/Windows/komunikatory/Skype.html najnowszą wersję Skype i teraz znalazłem ofertę lekcji angielskiego przez Skype własnie. Nigdy nie sądziłem, że można się tak uczyc jezyka obcego. Sa tu osoby, ktore testowaly takie lekcje i moga napisac czy faktycznie warto?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
boat



Dołączył: 18 Maj 2019
Posty: 36

PostWysłany: Sro Sty 29, 2020 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie zakup online to najlepsza forma jaką można było wymyślić. Kupuję w ten sposób już praktycznie wszystko. Na stronie https://autonablask.pl/zabezpieczenie-dachow-cabrio/ znalazłem wiele informacji na temat produktu, na którym mi zależało. Zdecydowałem się na jeden z nich. Prześledziłem ofertę i znalazłem wiele rzeczy, które do samochodu z pewnością się przydadzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
perka



Dołączył: 31 Sty 2020
Posty: 14

PostWysłany: Pią Sty 31, 2020 00:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najwygodniejsze są zakupy przez internet i teraz nawet buty tutaj kupuję. Polubiłam sklep https://butymodne.pl/ Tutaj mogę znaleźć buty na każdą okazję. Mam pewność, że dostanę swój rozmiar i że będą to buty dobrej jakości. Już mam kilka par butów, które tu kupiłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lexa



Dołączył: 24 Maj 2019
Posty: 44

PostWysłany: Czw Kwi 16, 2020 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dobie koronawirusa to zdecydowanie warto kupować teraz drogą online. Takie zakupy są bezpieczne, ponieważ unikamy w ten sposób kontaktu z innymi ludźmi. Ja nawet środki antybkateryjne planuje kupić drogą online. Właśnie znalazłam super ofertę na stronie perfumesco.pl/zele-antybakteryjne z czego się bardzo cieszę. Na pewno dokonam tam zakupu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamovo



Dołączył: 24 Sie 2019
Posty: 237

PostWysłany: Sro Sie 12, 2020 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej robię zakupy przez internet. Tym ostatnim jakiego dokonałem były kołdry z puchu z oferty https://www.calvado.com/sypialnia/koldry-i-poduszki/koldry/kolekcja/puchowe.html i jestem bardzo zadowolony. Wydaje mi się, że teraz najlepiej kupować tego rodzaju rzeczy, bo jak już przyjdzie zima to większość będzie o wiele, wiele droższa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marzena21



Dołączył: 24 Wrz 2020
Posty: 30

PostWysłany: Pią Paź 16, 2020 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak Wy ale ja naprawdę nie mam czasu na zakupy w sklepach stacjonarnych. Moja praca nie pozwala mi już a to. Za bardzo nie narzekam bo zakupy online to oszczędność czasu no i pieniędzy. Robię zakupy na platformie - https://erli.pl i jestem mega zadowolona bo jest super jakość produtów i extra ceny. Polecam i Wam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Paź 16, 2020 15:16    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Europeistyki Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 43, 44, 45  Następny
Strona 1 z 45
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum Europeistyki  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group